כתוב חוות דעת
אייקון חיפוש
home page

התחבר לרמקול

קצת עלינו - רמקול

אתר רמקול הוקם בשנת 2006 והנו אחד מאתרי חוות דעת הוותיק ביותר בישראל. האתר מאגד בתוכו עשרות אלפי חוות דעת ומשמש כמאגר מידע פורה על כ-60 אלף בתי עסק הפועלים בישראל בכל תחומי הצרכנות.

האתר במתכונתו החדשה עומד בקדמת החזית הטכנולוגית ומדרג את בתי העסק והמשתמשים באמצעות כלים טכנולוגיים ייחודיים ובלעדיים יחד עם התערבות אנושית צמודה ומקפיד על פרסום חוות דעת אמיתיות של משתמשים אמיתיים.

ברמקול ניתן ומומלץ לכתוב חוות דעת על כל חוויה צרכנית שחוויתם החל מהצלם בחתונה דרך המלון בו שהיתם, הפעוטון של הילד, המוזיאון או בית הקפה בו ביקרתם.

בניגוד לאתרים אחרים, אתר רמקול משמש כבמה פתוחה לכם, המשתמשים, להביע את חוות דעתכם על השירות שקיבלתם בין אם היה מוצלח או פחות מוצלח, ללא שיקולים ואינטרסים כלכליים.

אנו שואפים לייצר קהילה צרכנית נבונה ונכונה יותר אשר מסתמכת על "חכמת ההמונים". ככל שתביעו דעתכם על עסקים ושירותים שקיבלתם, כך מעגל האנשים שיוכלו להיעזר בכך מתרחב וגדל. כל חוות דעת שלכם דוחפת את הקהילה הצרכנית לבצע את הבחירה הנכונה.

איך זה קורה

כאשר אתם מחפשים מסעדה, מכללה, צימר או כל נותן שירות שהוא, לרוב תתייעצו עם חברים ותחקרו את הנושא ברשת. כאשר אתם קוראים המלצות וחוות דעת ברחבי האינטרנט, אתם נחשפים לחוויית הקניה של החברים שלכם, כמו גם לתודעת השירות של בית העסק ויש ביכולתכם לקבל החלטה נכונה ונבונה יותר.

בראייתנו, למילה שלכם יש חשיבות מכרעת. כמאמינים בצדקת הדרך, חשוב שאתם, הצרכנים, תשמיעו את קולכם, תביעו שביעות רצון מחוויית שירות מוצלחת ותדעו לבקר באופן נאות חוויית שירות טובה פחות.

חשוב שתדעו, אנו עומדים מאחורי המילים שלכם. אנו ברמקול מאמינים בחוות דעת אמיתיות ואובייקטיביות המשקפות בצורה ישירה ואיכותית את אופן ואופי שירותיו של הספק.

כפלטפורמה חופשית להבעת דעתכם, אנו נדע לעמוד אל מול הספקים על מנת שחוות דעתכם לא תוסר במידה ואינה מוצאת חן בעיניהם. פעולות אלו מעניקות מצד אחד במה ורמקול לספקים הטובים יותר, מתגמלת אותם ומצד שני יוצרת רצון לשיפור מתמיד בקרב הספקים הטובים פחות.

ומה עם נותני השירות והספקים?

גם לכם, נותני השירותים ובעלי העסקים, ניתנת הפלטפורמה לקדם ולשפר את עסקכם. האתר מעניק לכל בית עסק מגוון כלים מתקדמים לפרסום ללא כל עלות. (לחץ כאן להוסיף או לאמת את העסק שלך)

אנו יוצאים מנקודת הנחה כי הנכם מעוניינים לתת ללקוחותיכם חווית שירות מעולה. לכן, הדירוג של בית העסק באתר לא נקבע על-פי שיקולים כלכליים מונעי פרסום אלא ככל שתעניקו שירות טוב יותר, אנשים רבים יותר יציינו אתכם לחיוב בחוות הדעת ודירוגכם באתר יעלה.

חשוב לנו שאתם כנותני השירות, תדעו לקבל גם חוות דעת שאינה עולה בקנה אחד עם דעותיכם. ראוי לציין כי חוות דעת שלילית אינה לשם הוצאת דיבה או הכפשה, אלא שיפור חוויית השירות והעלאת המודעות לצרכנות נבונה. בנוסף, תינתן לכם הזכות להגיב לחוות הדעת במגוון דרכים. אנו מעוניינים שתהיה לכם הזכות להביע את דעתכם גם לחוות דעת שאינכם מסכימים עימן.

להמשך גלישה באתר
up